Константин Ильченко (ilchenko_konst) wrote,
Константин Ильченко
ilchenko_konst

Не вже ми всі хворі? Заява Всеукраїнського страйкому.

          На превеликий жаль, події які відбуваються в Україні, свідчать про те що країна вже реально перебуває на межі громадянської війни.
          Хто в цьому винен?
          Звичайно, перш за все ми, а потім вже влада й опозиція, бо саме ми продавалися за гречку, бо саме ми боязливо спостерігали, як шалена гопота від влади здирала останню шкіру з сусіда та опускали очі перед хамством і свавіллям тих, хто насправді повинен нам слугувати.
        Ніхто крім нас, забувши про совість та батьківщину, не обслуговував інтереси російських чи північноатлантичних п’ятих колон, заробляючи на цьому свої тридцять сребреників.
          Ось і дочекалися, коли антинародний режим вже законодавчо лишив нас права на життя і вільного висловлювання своєї думки, тепер навіть на вулицю зі своїми протестами ми не маємо права виходити.
          Але ж мені здається, що український народ і після цих злодійських законів, які перетворили країну фактично у  табір для полонених, готовий ще і надалі ходити на нескінченні київські віче, які не мають жодного сенсу, та слухати з трибуни відверту брехню опозиції.
          До речі, на сьогоднішньому віче опозиціонери заявили про відставку Януковича у конституційний спосіб, але як це буде виглядати я не розумію, бо відставка у законний спосіб  передбачає імпічмент, а раз так то при чому тут Майдан і народ, йдіть до Верховної Ради й голосуйте, але ж вони цього не роблять бо не можуть. І знову ми вимушено стикаємося з популізмом опозиційних політиків які за ради дешевої слави готові в котрий раз обдурити народ.
          Не вже ми всі хворі, не вже ми не розуміємо, що у разі якщо ми і надалі будемо гуляти стадами за сліпими поводирями, то вже завтра в країні заборонять користуватись Інтернетом, а післязавтра накажуть нам раз на тиждень постачати своїх жінок та дочок на забаву провладної прислузі.


       
          Я не розумію, чого ми чекаємо?
          Просто так дивитися на все, що відбувається вже не можна, тому  я як голова Всеукраїнського страйкому, до складу якого входять незалежні профспілки шахтарів, залізничників, підприємців, сталеварів, які усьому світу доказали, що  для того щоб влада   стала тебе поважати не потрібні міліонні майдани і цілодобове співання на трибунні, для цього потрібен лише дух та бажання бути гідною людиною, від імені членів срайкому роблю офіційну заяву.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТРАЙКОМ.
Заява.
Останні події показали, що політики не в змозі подолати наслідки політичної кризи, вони загрузли у кровавої боротьбі за посади і владу, до нас народу їм нема ніякого діла.
Настав час діяти негайно, зухвало і рішуче, тому ми закликаємо громадян, профспілкові та громадські організації об’єднатися під ідеєю  кардинальної перебудови державно-політичної системи України. У даному процесі не будуть приймати учать політики та політичні структури, які є зараз або були при Центральній вдалі.
Зміна персоналій у владі нічого не дає…,    представники влади й опозиції вже продемонстрували, що вони не здатні керувати країною, тому тільки кардинальне реформування всієї державно-політичної системи надасть можливість змінити країну на краще та провести політичну люстрацію.
Нашою практичною програмою дій є жорсткий, але цілком легітимний спосіб, який включає в себе:
1.   Одночасне відсторонення всіх органів влади – Президента, парламенту, уряду;
2. Формування тимчасової  Установчої ради з представників позапарламентських партій, громадських та профспілкових організацій, яка має сформувати Перехідний уряд;
3. Негайний запуск процесів економічної та політичної люстрації влади, з  притягненням до відповідальності  осіб, які скоїли злочини проти народу.
4. Скликання Перехідним урядом  Конституційних зборів (КЗ), з частковими законодавчими повноваженнями.
Завдання Конституційних зборів полягає в прийняті справедливих системоутворюючих законів, таких як: Про територіальні громади; Виборче законодавство; Про опозицію…та ін., які в обов’язковому порядку включатимуть до себе не складні й зрозумілі норми контролю над владою, а саме: відкликання і відповідальності депутатів усіх рівнів; та   внесення змін до існуючої Конституції або  підготовка проекту нової Конституції України с подальшим всенародним обговоренням.
Після прийняття на КЗ справедливих системоутворюючих законів і створення Перехідним урядом територіальних громад , формуються територіальні виборчі комісії на професійній основі, без партійних квот, з числа жителів громад, після чого проводяться справедливі вибори до органів законодавчої влади і Президента України. Громадяни, які в останні 15 років брали участь в управлінні державою, були депутатами всіх   рівнів, уражаються в праві бути обраними на 10 років.
Для тих хто готовий взяти участь у процесі повного перезавантаження  держави, хто   безумовно приймає єдиний для нас всіх шлях (алгоритм) перетворень, хто готовий жертвувати своїм часом, коштами, здоров’ям у боротьбі з діючим антинародним  режимом, ми надамо початкові положення  і більш детальнішу інформацію.
Ми маємо чітку   ідею реформування системи влади й державного управління на принципах народовладдя, саме ця ідея  об’єднає всіх  у боротьбі за наше майбутнє.
По всій країні з’являться осередки внутрішнього політичного спротиву громадян, народ більше не буде виходити на вулиці заради політиків, вулиця сама вийде за свої права і з політичними вимогами, вулиця перетвориться в єдиний політичний рух громадян України, який винесе остаточний вирок антинародному режиму.
Наше гасло: «Боротьба за життя, а не смерть за ради влади!»

Голова ВСК                    К. Ільченко
19.01.2014р.
Конт.: perezvlad14@gmail.com
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments